Школа інтелекту
Для дітей від 3,5 - 5 років
Дозволяєте дитині бути енергійною та знаєте відповіді на всі запитання допитливої дитини, для якої настав вік "чомучки"? Прекрасно, але...

Ви помітили, що у вашої дитини дещо змінюється ставлення та стосунки з дорослими, дитина прагне більшої самостійності в діях, виборі та вчинках?

Іноді проявляється впертість, норовитість та певний негативізм (заперечення) до дорослих?

Дітям, цього віку, важко довго концентрувати увагу, тому на заняттях постійно змінюється вид діяльності: від активних вправ до розвиваючих ігор. Наші педагоги забезпечать навчання у сприятливому середовищі, ефективний розвиток пізнавальних процесів відповідно віковим особливостям дитини, а це позитивно вплине на подолання вікових криз та надасть більшої самостійності.
Основа, занять в Школі Інтелекту для дітей 3,5-5 років - це елементи сюжетно-рольових ігор у навчально-розвивальній діяльності.
  • Використання наочно-образних технік розвитку креативного і критичного мислення, що дозволяє формувати активне мислення, відповідати на питання «Чому? Як?»;
  • Навчання дітей елементів ейдотехніки;
  • Розвивальна діяльність над чіткістю вимови дитини;
  • Адаптація до роботи та навчання в групі дітей;
  • Вивчення геометричних фігур та тіл; вивчення протилежностей, розвиток орієнтації у просторі;
  • Рахунок у межах 10, відношення "більше" - "менше";
  • Вивчення послідовностей днів тижня, часу доби, назви пір року - загальна ерудиція;
  • Розвиток навичок комунікації в колективі: вміння домовитись, знайти компроміс, пережити конфлікт, зрозуміти свої сильні і слабкі сторони, знайти і закріпити конструктивні способи спілкування, гри з однолітками тощо.
7 років існує даний напрямок у Кіндервілі
Загалом проведено понад 1800 занять для дітей 3.5-5 років
Курс відвідали біля 600 дітей
1200 грн - вартість абонементу
Заняття відбуваються 2 рази на тиждень по 2 год, у обідню або вечірню пору
Активним доповненням до занять в школі інтелекту для дітей від 3,5 до 5 років, стануть заняття з англійської мови за американською програмою Kindermusik.
Активний розвиток словникового запасу дитини, саме в цьому віці, закладе фундамент та сприятиме ефективному оволодінню й іноземною мовою, в подальшому.
Залиште заявку, щоб дізнатися розклад занять
Наші контакти
+38 (067) 675 45 64
Kinderville@ukr.net
м. Львів, вул. Рубчака 11
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть або зателефонуйте нам
Telegram
Viber
Messenger
Phone
Записатися на перше пробне заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Натискаючи на кнопку "Записатися на пробне заняття", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Made on
Tilda