Що потрібно знати при розгляді на вакансію педагога в дитячий центр

Говорячи про навчання у дитячому розвиваючому центрі, варто сказати, що особливу увагу в таких закладах звертають саме на педагогів. Це відбувається ще при складанні основних вимог для вакансії в дитячий центр. Керівництво проводить співбесіду з бажаючими, оцінює їх характеристики та складає загальну оцінку. Після того обраних запрошують на стажування, протягом якого спостерігають над виховною роботою. На цьому етапі слід бути дуже пильним, адже від враження та загальної роботи буде залежати рішення – приймати людину до колективу чи ні.

Уроки для дошкільнят: на що варто звернути увагу?

Усі батьки хочуть, щоб їх дітки були розумними та кмітливими з самого малечку. Але для отримання результату потрібно спочатку попрацювати. Відвідуючи заняття для дошкільнят, ви зрозумієте, що розвиток у такому віці дуже важливий, адже дітки так швидко ростуть і у цей проміжок часу потребують багато інформації.

Чим відрізняється центр розвитку дитини від дитячого садочку?

Більшість батьків турбується не тільки про навчання, поведінку своєї малечі, а також про те, чи сподобається їй у дитячому центрі розвитку. Якщо вас також цікавить це питання, ми відповімо – так. У такому закладі ваша дитина буде почуватися добре та комфортно. Зазвичай усі заняття проводяться у групах до 8 осіб в кожній, тому вашій дитині не буде сумно, і вона зможе знайти друзів. Це відіграє важливу роль в розвитку та становленні особистості дитини. Крім того, ви зможете обрати напрямок навчальної діяльності для вашого малюка згідно його інтересів та захоплень.

Що входить в ціну послуг дитячого розвиваючого центру?

Щоб дитина з раннього віку була талановитою, всебічно розвиненою, мала гарну пам’ять та гарно вчилася у майбутньому, батьки все частіше надають перевагу дитячим розвиваючим центрам. Чому? Все просто – такі заклади допомагають малечі в ігровій формі засвоїти необхідні знання для успішного навчання.

Підготовка дітей до школи: що сюди входить

Оскільки перехід до освітнього закладу є однією із найважливіших подій в житті дитини, варто звернути увагу на підготовку малечі до школи. Важливо посприяти знайомству дошкільнят зі шкільним життям, новим розпорядком дня, різними видами навантажень. Також потрібно тренувати їх інтелектуальні здібності, розвивати нові соціальні навички.

Підготовка до школи – рекомендації та корисні поради

Підготовка дитини до школи – це досить хвилююче питання для батьків дітей від 4 до 6 років. Дуже часто можна почути, як турботливі батьки уважно перераховують всі ті знання, яка їхня дитина вже встигла набути: «Так, вміємо рахувати до 100, вивчили алфавіт, знаємо 20 слів англійською. Треба швидше вчитися читати». Рахувати та читати дітки зможуть навчитися в першому класі школи. Соціальна та психологічна адаптація набагато важливіші, адже у дитини відбуваються значні зміни – в денному режимі, в колі оточуючих, в рівні спілкування.

Англійська в дитячому садочку – навчання як задоволення

Звичайний дитячий садок з англійською мовою є закладом, де в більшості випадків діти займаються англійською по 30 хвилин раз чи два на тиждень в старших групах, де батьки окремо здають гроші на оплату послуг вчителя. Це дає дітям певні знання, але не дозволяє їм змалку вчити мову, щоб бути здатними спілкуватися нею.

Заняття по Шичиді – для ефективного розвитку особистості

Методика Шичиди стає все більш популярною, але в Україні поки що відома у вузьких колах педагогів та психологів. Що це за технологія навчання та яку користь вона приносить нашим дітям? Макото Шичида – японський професор, який після 40 років вивчення роботи мозку людини дійшов висновків, що ліва та права півкулі мають різні можливості, тому й розвивати їх треба по-різному.

Як навчити дитину ділитися іграшками? – А навіщо?

Як відучити дитину від жадібності? Це запитання ставлять багато батьків, чиї діти не бажають ділитися іграшками. По-перше, чи дійсно можна вважати жадібністю те, що дитина не дає в руки стороннім предмети, які їй потрібні та які вона цінує. Адже дорослі не дають знайомим гратися своїми гаджетами, носити свої прикраси чи позичати предмети декору з дому.

Дитячі конфлікти в дитячому садочку – як все вирішити ефективно та безболісно?

Конфлікти між дітьми в дитячому садочку неминучі і трапляються частіше, ніж того хотіли б батьки та вихователі. Суперечки, сварки не є результатом невихованості чи неврівноваженості дитини. Це спосіб, в який поки ще малі члени суспільства формують своє вміння спілкуватися, висловлювати свою думку, почуття.