Англійська мова для молодших школярів
Для дітей від 6 до 10 років
Не цікаво, складно, не виходить, не хочу - іноді, чуєте ви від своєї дитини, коли мова йде про вивчення англійської мови.
Тоді, приходить на допомогу Кіндервіль.
Впродовж, навчального року, діти практикуються у письмі та читанні, вчать/повторюють алфавіт, граматичні конструкції, поповняють словниковий запас слів, практикують розмовну мову, співають пісні, а також завдяки аудіюванню, покращують навички сприйняття і аналізу англійської мови.

Заняття проводяться англійською мовою. Використання рідної мови зводиться до мінімуму. Щоб учням було все доступно та зрозуміло, вчитель застосовує жести, міміку, флеш картки, малюнки тощо.

Проводяться тести, щоб об'єктивно оцінити наскільки якісно учні засвоїли матеріал і що потрібно доопрацювати.

Як результат, учні якісно закріплять шкільний матеріал, а також набудуть нових навичок у спілкуванні, читанні та письмі, збільшать свій словниковий запас. Вмітимуть ставити питання і давати відповіді. Вивчать вірші, пісні, пальчикові гімнастики, а також ознайомляться з основами граматики.
5 років існує даний напрямок у Кіндервілі
Загалом проведено понад 1200 занять з англійської мови для молодших школярів (1-3 клас)
Курс відвідали біля 400 дітей
1000 грн - вартість абонементу
Заняття 2 рази на тиждень, тривалістю 45 хв
Доповніть вивчення англійської мови, цікавим та актуальним сучасним школярам, курсом Ментальної арифметики в Кіндервілі.
Ознайомитися з розкладом проведення занять
Наші контакти
м. Львів, вул. Рубчака 11
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть нам
Telegram
Viber
Messenger
Записатися на перше пробне заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Натискаючи на кнопку "Записатися на пробне заняття", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Made on
Tilda